Загрузка…

PSYLINE (ПСИЛАЙН) это международная организация, объединяющая 52 квалифицированных специалиста(ов) пси-сферы.

04
:
03

ПСИЛАЙН Всегда рядом

Мова кохання

Зверніть увагу, як ви розмовляєте з людьми. Пригадайте куди дивитесь ви і куди дивляться вони? Чи завжди люди з якими ви розмовляєте дивляться вам в очі? Чи завжди ви хочете дивитись людям в очі? Які жести ви використовуєте? І як давно ви спілкувались мовою кохання? Як давно ви давали своєму чолувіку (жінці) зрозуміти що ви його любите дотиком, поглядом, жестом?
Слова це менша половина нашого спілкування. Хоча ми більшість часу говоримо, але увага співрозмовника в більшій мірі звертається на невербаліку, міміку, жести.
Спробуйте хочаб 10-15 хвилин спілкуватись з вашою коханою людиною поглядом - це змінить ваші стосунки, внесе в них ізюминку, освіжить їх. А наступного дня спробуйте поговорити жестами (такзваний "Крокодил" кохання). Ну і звичайно попробуйте спілкуватись дотиками. Ваші душі розуміють один одного без слів, тому, що ви обрали один одного і ви розумієте все без жодних пояснень. Але в постійному життєвому русі ми забуваємо про це. А за словами ми ховаємо свою емоційність і не розкриваємось нашим коханим повністю.
Тож якщо ви хочете освіжити свої стосунки чи принести в них щось нове спробуйте інші види спілкування!
#Лучія_Микитюк , #сексологія #Психосоматика , #психологія , #ШколаПсихологічногоЗдоров


Тэги статьи: Акмеология Депрессия, утрата, горе Консультация психолога Консультация сексолога Консультация семейного психолога Кризис отношений Личностные проблемы, кризисы Любовь, дружба, близость Неврозы Одиночество Отношения в семье Психическое здоровье Психосоматика Психотерапия и консультирование Самопознание и саморазвитие Сексуальность Сексуальные проблемы Страхи и фобии Страхи, навязчивости, фобии Супружеские отношения Танаталогия Творчество

Комментарии


Комментариев пока нет

Вы не можете добавить коментарий. Войдите или зарегистрируйтесь